Yardım(S.S.S)

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız. Destek talebi oluşturmanız akabinden fiyatlandırma hakkında bilgi dönüşü yapılmakta olup, onay ve ödemenin ardından işlemlere başlanılmaktadır. 

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Yasal düzenlemeler kaynaklı bir engel olmadığı sürece, vade farkı ödemeksizin taksitli ödeme yapmanıza sistemimiz müsade etmektedir. 

Siparişler ortalama 1 saat içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Üzerinden 1 ay geçen lisanslar değiştirilmemektedir. Ancak aynı firmaya ait ilk alınan lisans com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir.

Yazılımlarımız domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

  • Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden hosting bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.
  • Hosting bilgileri, Cpanel ve FTP kullanıcı adı ve şifresini içermelidir. Hosting hizmetini HT Bilişim Eğitim Danışmanlık firmamızdan aldıysanız, bu bilgileri iletmenize gerek olmayıp, kurulum yapılarak tüm bilgiler tarafınıza e-posta ve panel üzerinden teslim edilecektir. 
  • Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle web sitesi yazılımı için bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.
  • Tekrarlayan bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. 
  • Eğer, domain (alan adı tescili) ve hosting (barındırma) hizmetini firmamızdan aldıysanız, sadece aldığınız domain ve hosting paketinin ücretini ödersiniz.